Off road

Offroad to pasjonujący sport motorowy, polegający na jeździe przygotowanymi do tego celu samochodami po bezdrożach, często z elementami przeprawowymi lub technicznymi. Jazda samochodem terenowym to ekscytująca przygoda, szczególnie dla fanów motoryzacji i miłośników wyzwań. Pozwala się sprawdzić i dostarcza wiele adrenaliny, a także umożliwia podziwianie pięknych krajobrazów i nie zawsze znanych i dostępnych atrakcji turystycznych. Offroad umożliwia podszkolenie umiejętności jazdy samochodem. Zwykle wymaga też dużego zaangażowania i pracy zespołowej, szczególnie, gdy w ruch idą wyciągarki, łopaty, liny, podnośniki... 

4FunEvents proponuje przejażdżkę samochodami legendarnej marki Land Rover pod okiem instruktorów, zapewniających szkolenie i wsparcie z fotela pilota.

Nasze samochody są specjalnie przygotowane i dodatkowo wyposażone, a instruktorzy są doświadczonymi kierowcami i pasjonatami sportu offroadowego.


W zależności od życzeń klienta przygotujemy malowniczą, choć także pełną wyzwań trasę po drogach szutrowych lub wynajmiemy (za dodatkową opłatą) teren przystosowany do offroadowych zmagań.